Haberler / Blog

ÜCRETSİZ 2021 Proje Yazma Eğitimi ve Stajı Duyurusu

ÜCRETSİZ 2021 Proje Yazma Eğitimi ve Stajı Duyurusu PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, SOSYOLOJİ vb. SOSYAL BİLİMLER ALANINDAKİ ARKADAŞLARIMIZ İÇİN DÜZENLİYORUZ... Saygıdeğer arkadaşımız; Bu çağrı ..

Devamı
Kanal Ata'nın Konuğuyuz

Kanal Ata'nın Yenigünden programının bu haftaki canlı yayın konukları Ali Ulusoy ve Hüdanur Akdemir Proje bazlı düşünmek nedir? Proje ifadesinden ne anlamalıyız? Yakında yayının tamamını sosya medya hesaplarımızdan takip ..

Devamı
161. projemiz K.K.T.C.'de kabul edildi...

Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük ! 161. projemiz K.K.T.C.'de kabul edildi... "The Empowerment of Women NGOs in Northern Cyprus" "Kuzey Kıbrıs'taki Kadın Derneklerinin Güçlendirilmesi" projemizin ön teklifi kab ..

Devamı
FİKRİ ÇIKTILAR

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ortaklaşa finanse ettiği Yaşam Boyu Eğitimin Geliştirilmesi projesine ait fikri çıktıları görüntülemek için tıklayın 8..1.2021 tarihinde güncelleşmiştir. ..

Devamı
"İlişki ve Çatışma Yönetimi Eğitimi"

Avrupa Sosyal Gelişim Akademisi çalışanlarına yönelik "İlişki ve Çatışma Yönetimi Eğitimi" düzenlendi. Olgu Psikolojik Danışmanlık Kurucusu Uzman Psikolog Özden BİLGİN'e bu güzel eğitim için teş ..

Devamı
Ortak Projeler için Bir Araya Geldik

Samsun Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı S. Atilla KÜÇÜKALA, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sn. Volkan ALPTEKİN ve Sn. Mustafa ÖZER Proje Fabrikasını ziyaret ettiler... bir ..

Devamı
160. PROJEMİZ KABUL EDİLDİ.

160. PROJEMİZ KABUL EDİLDİ 160. Projemiz ile Denizli'ye ve Otizm alanına katkıda bulunuyoruz... TR32/20/TD/0051 - "Denizli Otizm Derneği Ön Yargıları Yıkıyor" - Denizli Otizm Derneği   ..

Devamı